12 MART İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI
 
 
12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’ u anma programı Dazkırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Alkim Konferans Salonunda düzenlendi.

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’ u anma programına İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Kurum Amirleri, Siyasi Parti Yöneticileri, Öğretmenler ve Öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Program, Mustafa Kemal ATATÜRK ve Aziz Şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Halkımızın sesi ile Mehmet Akif ERSOY hakkında röportaj videosu izlendi. Günün anlam ve önemini belirten konuşma, Dazkırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ertuğrul GÖLCÜ tarafından yapıldı. İstiklal Marşımızın okunması yarışmasında ilçe birincisi öğrencimiz Yüreğil Koralkim Okulundan Ahsen Sultan CEYHAN İstiklal Marşımızı okudu. İlçemizde düzenlenen İstiklal Marşımızı en güzel okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildikten sonra İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Ardından Mehmet Akif ERSOY konulu video gösterimi yapıldı. ‘İstiklalin Hikayesi’ konulu tiyatro gösteriminin ardından program sona erdi.
 
13.3.2019 08:38:38
1042 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilçemizde Belediye Meclis Üyemiz ve belediye personelimiz tarafından her eve karanfil dağıtılarak kutlandı.
 
BAŞKAN TAYLAN VALİ AZİZ YILDIRIM’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Afyonkarahisar Valisi Aziz YILDIRIM’ı
 
BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET
İlçemizde doğup 8 yaşında iken İzmir’e yerleşen, 42 yıl gibi uzun bir süre memleketini gelemeyen,
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 41