16. GELENEKSEL BAHAR TURNUVASI
 
 
Dazkırı Kaymakamlığı ile Dazkırı Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 16. Geleneksel Bahar Turnuvası 10.04.2017 tarihinde Dazkırı Belediye Spor ile Sağlık Spor müsabakası olan ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın da katılmış olduğu turnuva Başkanımız ile Sağlık Sporun kaptanı Serkan GÖKSU’nun santra vuruşuyla başladı. 17.05.2017 tarihinde oynanan 3.lük ve Final karşılaşmalarına Dazkırı Kaymakam Vekili Necdet UÇAR, Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Emniyet Amir Vekili Mehmet CANGÜL, Ziraat Odası Başkanı Ufuk GÜRÇAM ve yaklaşık 300 futbolsever katıldı.

Günün ilk maçı olan 3.lük maçı Dazkırı Kaymakamlığı ve YüreğilAlkim müsabakası olup YüreğilAlkim’in karşılaşmaya çıkamaması ile Dazkırı Kaymakamlığı hükmen galip gelmesiyle turnuvamızın 3.lüğünü elde etmiş oldu.

Günün ikinci maçında finalde karşılaşan Ziraat Odası ve İdris Spor arasında geçen çekişmeli bir mücadele sonunda 7-6’lık skorla şampiyon takım Ziraat Odası olurken İdris Spor 2.lik unvanını aldı.

Maç sonrası ödül ve kupa törenine geçildi. Ziraat Odası oyuncusu İsmail HOZER gol kralı olarak ödülünü turnuva hakemimiz Nihat ÖZCAN’dan aldı. Turnuva boyunca desteklerini esirgemeyen Başkanımıza, Dazkırı Kaymakam Vekili Necdet UÇAR tarafından teşekkür plaketi verildi. Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Dazkırı Kaymakamlığı’nın kupa ve ödülünü Ziraat Odası Başkanı Ufuk GÜRÇAM takdim etti; turnuvayı 2. olarak tamamlayan İdris Spor’un ödül ve kupasını Başkanımız İsmail TAYLAN ve şampiyon olan Ziraat Odası takımının ödül ve kupasını İlçe Kaymakam Vekili Necdet UÇAR verdi.

Turnuvamıza katılan tüm takımlara, İlçe Sağlık Müdürlüğüne, İlçe Emniyet Amirliğine ve turnuva boyunca zor bir görev olan hakemlik görevini gönüllü olarak kabullenen orta hakem Nihat ÖZCAN ve Arif DEMİRBAĞ’a, masa hakemleri Ramazan AKIN ve Faruk AKIN’a teşekkür ederiz.
 
22.05.2017 10:53:47
618 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Mezarlığa Bakım Yapıldı
Özellikle arife günlerinde halkımızın mağduriyetinin giderilmesi açısından ilçe mezarlığına bay-bayan tuvaletleri yapılarak büyük bir eksiklik giderilmiş oldu. Aynı zamanda eskimiş olan
 
Atatürk Anıt Heykeli
Atatürk Anıt Heykeli Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi YAŞAR tarafından
 
PROJELERİMİZ İLLER BANKASINDA
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 23.01.2018 salı günü Eskişehir İller
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 165