16. GELENEKSEL BAHAR TURNUVASI
 
 
Dazkırı Kaymakamlığı ile Dazkırı Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu 16. Geleneksel Bahar Turnuvası 10.04.2017 tarihinde Dazkırı Belediye Spor ile Sağlık Spor müsabakası olan ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın da katılmış olduğu turnuva Başkanımız ile Sağlık Sporun kaptanı Serkan GÖKSU’nun santra vuruşuyla başladı. 17.05.2017 tarihinde oynanan 3.lük ve Final karşılaşmalarına Dazkırı Kaymakam Vekili Necdet UÇAR, Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Emniyet Amir Vekili Mehmet CANGÜL, Ziraat Odası Başkanı Ufuk GÜRÇAM ve yaklaşık 300 futbolsever katıldı.

Günün ilk maçı olan 3.lük maçı Dazkırı Kaymakamlığı ve YüreğilAlkim müsabakası olup YüreğilAlkim’in karşılaşmaya çıkamaması ile Dazkırı Kaymakamlığı hükmen galip gelmesiyle turnuvamızın 3.lüğünü elde etmiş oldu.

Günün ikinci maçında finalde karşılaşan Ziraat Odası ve İdris Spor arasında geçen çekişmeli bir mücadele sonunda 7-6’lık skorla şampiyon takım Ziraat Odası olurken İdris Spor 2.lik unvanını aldı.

Maç sonrası ödül ve kupa törenine geçildi. Ziraat Odası oyuncusu İsmail HOZER gol kralı olarak ödülünü turnuva hakemimiz Nihat ÖZCAN’dan aldı. Turnuva boyunca desteklerini esirgemeyen Başkanımıza, Dazkırı Kaymakam Vekili Necdet UÇAR tarafından teşekkür plaketi verildi. Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Dazkırı Kaymakamlığı’nın kupa ve ödülünü Ziraat Odası Başkanı Ufuk GÜRÇAM takdim etti; turnuvayı 2. olarak tamamlayan İdris Spor’un ödül ve kupasını Başkanımız İsmail TAYLAN ve şampiyon olan Ziraat Odası takımının ödül ve kupasını İlçe Kaymakam Vekili Necdet UÇAR verdi.

Turnuvamıza katılan tüm takımlara, İlçe Sağlık Müdürlüğüne, İlçe Emniyet Amirliğine ve turnuva boyunca zor bir görev olan hakemlik görevini gönüllü olarak kabullenen orta hakem Nihat ÖZCAN ve Arif DEMİRBAĞ’a, masa hakemleri Ramazan AKIN ve Faruk AKIN’a teşekkür ederiz.
 
22.05.2017 10:53:47
696 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
10 NİSAN ÖNCESİ EMNİYET ZİYARETİ
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN İlçe Emniyet Amirliğimizi ziyaret etti. Daha önceden İlçe Emniyet Amir Vekili Ramazan ÖNCÜ ile yapmış olduğu görüşme sonucu
 
DAZKIRI BELEDİYESİ GÜLEN KORA KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİNDE YILSONU SERGİSİ VE MEZUNİYET GECESİ
Kreşimiz öğrencilerinin yıl içerisinde büyük emekler sonucu yapmış oldukları sanat etkinliklerinin
 
DEMOKRASİMİZE VE CUMHURİYETİMİZE HERZAMAN SAHİP ÇIKACAĞIZ
15 Temmuz 2018 Pazar günü Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında İlçemiz Merkez
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 105