19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Dazkırı’da Kutlandı
 
 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Dazkırı’da da kutlandı. Cumhuriyet alanında yapılan tören, Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı.

Dazkırı Kaymakamı M. Beşir NURSAÇAN, Garnizon Komutanı Murat DİRİCAN ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Uğur KARACOŞKUN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Ahmet HORSUNLU “19 Mayıs” isimli şiirini okudu. Program Dazkırı Anadolu Lisesi öğrencilerinin Step Gösterisi ile devam etti. Dazkırı Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mehmet Fatih KILIÇASLAN “19 Mayısta Düşünceler” isimli şiirini okudu.

Dazkırı Kaymakamı M. Beşir NURSAÇAN, Garnizon Komutanı Murat DİRİCAN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir ÇAKMAK ve İlçe Emniyet Amiri Hasan AVCI,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Liseler Arası Gençlik Koşusu, Liseler Arası Futbol Turnuvası, Liseler Arası Voleybol Turnuvası, kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere madalya ve hediyelerini verdiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırlamış olduğu "Tekvando" gösterisi,Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi Öğrencileri "Dünya Dansları"gösterisi sunuldu,Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Kurtuluşa Giden Yol” adlı canlandırma gösterisinin ardından program sona erdi.
 
19.05.2016 17:44:21
2718 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
OKULLARIMIZI YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINA HAZIRLADIK
4 yıldır olduğu gibi ilçemiz ve köylerimizde bulunan bütün okulların fiziki yapısındaki eksiklikleri,
 
Belediye Hizmet Binamıza Çok Amaçlı Salon
Belediye Hizmet Binamıza meclis toplantısı, nikah töreni ve eğitimlerde kullanılmak üzere çok amaçlı salon yapıldı.
 
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
2017-2018 Eğitim Öğretim yılını başarılı olarak
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 82