19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Dazkırı’da Kutlandı
 
 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Dazkırı’da da kutlandı. Cumhuriyet alanında yapılan tören, Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı.

Dazkırı Kaymakamı M. Beşir NURSAÇAN, Garnizon Komutanı Murat DİRİCAN ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Uğur KARACOŞKUN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Ahmet HORSUNLU “19 Mayıs” isimli şiirini okudu. Program Dazkırı Anadolu Lisesi öğrencilerinin Step Gösterisi ile devam etti. Dazkırı Anadolu Lisesi öğrencilerinden Mehmet Fatih KILIÇASLAN “19 Mayısta Düşünceler” isimli şiirini okudu.

Dazkırı Kaymakamı M. Beşir NURSAÇAN, Garnizon Komutanı Murat DİRİCAN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Cumhuriyet Başsavcısı Kadir ÇAKMAK ve İlçe Emniyet Amiri Hasan AVCI,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Liseler Arası Gençlik Koşusu, Liseler Arası Futbol Turnuvası, Liseler Arası Voleybol Turnuvası, kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere madalya ve hediyelerini verdiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırlamış olduğu "Tekvando" gösterisi,Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi Öğrencileri "Dünya Dansları"gösterisi sunuldu,Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Kurtuluşa Giden Yol” adlı canlandırma gösterisinin ardından program sona erdi.
 
19.05.2016 17:44:21
2525 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
ATAMIZI SAYGI, ÖZLEM VE MİNNETLE ANIYORUZ
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının
 
Hayvan Pazarı Büyük Rağbet Gördü
Geçen hafta tamamlanan hayvan pazarı bugünde faal haldeydi ve büyük rağbet gördü. Başkan Taylan bugün de bizzat satıcıları tek tek ziyaret ederek; işlerini ve hal, hatırlarını sordu. Gerek
 
GERİ DÖNÜŞÜM BAŞLADI
Belediyemizce çevrimizi temiz tutmak geri dönüşüme katkıda bulunmak
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 115