19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
 
 
19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde çeşitli tören ve etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

İlk tören Atatürk Anıtına çelenk sunmayla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından kutlama programına geçildi. Kutlama programı Belediye Düğün salonu arkasında bulunan Bayram yerinde düzenlendi. Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. İlçe Kaymakamımız Mehmet KEKLİK ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Dazkırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü M. Uğur KARACOŞKUN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisi sunuldu. Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin hazırladığı gösterinin ardından Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi öğrencilerinden Kübra AKÇAY “Bir Gemi Yanaştı Samsun’a Sabaha Karşı ” adlı şiirini seslendirdi. Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Dans gösterisi ve Dazkırı Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Halk Oyunu gösterileri sunuldu. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Umut TEZCAN “Yıl 1919”isimli şiirini okudu.

İlçemizdeki okullar arası kompozisyon, futbol, voleybol, gençlik koşusu ve diğer yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize, İlçe Kaymakamımız Mehmet KEKLİK, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ve İlçe Jandarma Komutanımız Fedat KAZMA tarafından ödülleri verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırlamış olduğu Tekvando, Güreş ve Jimnastik gösterileri sunulmasının ardından program sona erdi.
 
19.5.2018 13:47:01
476 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
12 MART İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI
12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’ u anma programı Dazkırı Mesleki ve Teknik
 
Dazkırı'da ilk Kadın Başkan Vekili
İlçemiz Dazkırı’da 30 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) belediye meclis üyeliğine seçilen Naciye İpek, Dazkırı’nın ilk kadın belediye başkan vekili oldu.
 
Gazileri Anma Programı
Dazkırı Belediyesi yararına Belediye Meclis Üyeleri Naciye İPEK ve Mehmet DOĞAN’la birlikte Başkan İsmail TAYLAN’ın İzmir’e görüşmelere gitmesi dolayısıyla onun
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 80