19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
 
 
19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde çeşitli tören ve etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

İlk tören Atatürk Anıtına çelenk sunmayla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından kutlama programına geçildi. Kutlama programı Belediye Düğün salonu arkasında bulunan Bayram yerinde düzenlendi. Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. İlçe Kaymakamımız Mehmet KEKLİK ve Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Dazkırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü M. Uğur KARACOŞKUN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisi sunuldu. Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin hazırladığı gösterinin ardından Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi öğrencilerinden Kübra AKÇAY “Bir Gemi Yanaştı Samsun’a Sabaha Karşı ” adlı şiirini seslendirdi. Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Dans gösterisi ve Dazkırı Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu Halk Oyunu gösterileri sunuldu. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Umut TEZCAN “Yıl 1919”isimli şiirini okudu.

İlçemizdeki okullar arası kompozisyon, futbol, voleybol, gençlik koşusu ve diğer yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize, İlçe Kaymakamımız Mehmet KEKLİK, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ve İlçe Jandarma Komutanımız Fedat KAZMA tarafından ödülleri verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün hazırlamış olduğu Tekvando, Güreş ve Jimnastik gösterileri sunulmasının ardından program sona erdi.
 
19.5.2018 13:47:01
598 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Belediyeden Ramazan Kolisi Yardımı
Belediyemiz tarafından ramazan ayında düzenlenen, her gün iftar yemeği verilmesinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmadığı tespit edilerek...
 
BELEDİYEMİZDEN EĞİTİME DESTEK DEVAM EDİYOR
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Alkim Anaokulunu ziyaret ederek yapılan yenilikleri inceleyip okul müdürü Nihal KAVVASOĞLU ve öğretmenler ile görüştü.
 
Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın Belediye Encümenimiz Mehmet DOĞAN ile birlikte ilçemizde bulunan üniversitenin taşınması ve yapılacak olan 66 konut projesinin görüşmeleri için
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 190