23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN
 
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99’ncu yıl dönümü Dazkırı ilçemizde düzenlenen çeşitli tören ve etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

İlk tören Cumhuriyet alanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Programda Mustafa Kemal ATATÜRK ve Aziz Şehitlerimiz adına Saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini koydu.

Kutlama programında, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN ve Dazkırı Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Dazkırı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet KÜÇÜK yaptı.

Alkim İlkokulu öğrencileri ‘Türk Çocuğu’ adlı gösterisini sundu. Ortaokullar arası şiir yarışmasında 1.olan öğrencimiz Dilek ERKAN şiirini okudu. Alkim Ortaokulu öğrencileri zumba gösterisini sundu. Alkim Ortaokulu öğrencileri Müzik öğretmeni Zeynep GÜNAYDIN eşliğinde müzik korosu dinletisini gerçekleştirdi. İmam Hatip Ortaokulu ‘Biz Atatürk Çocukları’ adlı gösterisini sundu. Çamlık Ortaokulu öğrencileri Halk Oyunu gösterisini yaptı. Cumhuriyet İlkokulu ‘Hep Birlikte Türkiye’ adlı oyunu sergiledikten sonra ‘Bayrak’ adlı şiirimiz okundu.

Tören 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim, şiir, koşu ve bilgi yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerin verilmesiyle sona erdi.
 
23.4.2019 13:58:45
1482 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
YÜZME KURSLARIMIZ BAŞLIYOR
Geçen yıl açmış olduğumuz Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuzda çocuklar ve yetişkinler için yüzme
 
KUTLU DOĞUM HAFTASI PROGRAMI
Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde Dazkırı İlçe Müftülüğünün hazırlamış olduğu Kutlu Doğum Haftası programı düzenlendi.
 
Dazkırı'da ilk Kadın Başkan Vekili
İlçemiz Dazkırı’da 30 Mart yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) belediye meclis üyeliğine seçilen Naciye İpek, Dazkırı’nın ilk kadın belediye başkan vekili oldu.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 29