24 Kasım Öğretmenler Günü
 
 

Alkim İlkokulu Eğitimve Kültür Salonunda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına DazkırıKaymakamı M. Beşir Nursaçan, Garnizon Komutanı Murat Dirican, Belediye Başkanıİsmail Taylan, Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Demirbilek, kurum müdürleri,siyasi parti temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

Program; Gazi MustafaKemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve akabinde İstiklalMarşımızın söylenmesiyle başladı. Metem öğretmenleri “Öğretmenler GünüBelegeseli, Benim Adım Öğretmen ve Kutlama Mesajları” adlı video gösterilerinisundu. İlçemizde göreve yeni başlayan en genç öğretmen sıfatıyla Mehmet ZekiŞensöz konuşmasını yaptı.

Dazkırı Kaymakamı M.Beşir Nursaçan emekli öğretmenlerimizden Emine Arık ve Hasan Yavuz ‘a ŞerefBelgesi takdim etti. Adaylık sürecini tamamlayan Atahan Doyran, Damla Karaca,Bülent Demirci, Rabia Akyol, Naime Uğuz, Yeliz Özcan, Rıza Arman, Gamze Taş,Hayrunnisa Çelik ve Yeliz Armağan  yeminettiler. Metem öğretmenleri Muallim klip gösterimi ve müzik dinletisiyleprograma renk kattı. Alkim İlkokulu öğretmenlerinden Şevket Çetinel öğretmenadlı şiirini okudu. Alkim Ortaokulu müdürü Mutlu Güzel “Ağlama Yar ve YarimSenden Ayrıldı” adli türküleri seslendirdi.

Garnizon Komutanı MuratDirican, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan ve Cumhuriyet BaşsavcısıMuzaffer Demirbilek öğretmenler günü ile ilgili şiir, kompozisyon ve resimyarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi. Metem son sınıföğrencileri “Gizli Kamera Altında Kopya” isimli tiyatro gösterilerinicanlandırdı. Programın son bulmasıyla  Akşam programı için Dazkırı Belediye Kültürmerkezine geçildi.

Akşam Programı;Belediyemizin katkılarıyla düzenlenen yemek ile başladı. Slayt gösterileri iledevam eden programda  “EşiniziTanıyormusunuz?” adlı yarışma düzenlendi. Ahmet-Kübra Kaysal çifti düzenlenenyarışmada birinci oldu. Dazkırı Kaymakamı M. Beşir Nursaçan, Belediye  Başkanımız İsmail Taylan’a 24 kasımÖğretmenler günü programında yaptığı katkılardan dolayı plaket verdi. DinarH.E.M Konser grubu türküleri ve Kır Efeleri halkoyunları ekibi gösterilerindensonra program sona erdi.

 
20.02.2015 14:29:14
2662 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
GENÇLERİMİZİN ASKER DUASI YAPILDI
İlçe merkezimizde askere gidecek olan gençlerimizin bugün öğle namazından sonra Merkez Halil
 
DAZKIRI 3.TÜRKÜ VE ŞİİR GECESİ
Dazkırı Belediyesi ve Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği Derneğiyle ortaklaşa düzenlenen Dazkırı 3. Türkü ve Şiir Gecesi
 
Düğün Salonu Yeni Hali İle Hizmete Girdi
Dazkırı Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Amirliği ekiplerince Dazkırı Belediye Düğün Salonu; başlatılan tadilat ve yenileme çalışmalarının bitmesiyle,
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 134