24 Kasım Öğretmenler Günü
 
 

Alkim İlkokulu Eğitimve Kültür Salonunda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına DazkırıKaymakamı M. Beşir Nursaçan, Garnizon Komutanı Murat Dirican, Belediye Başkanıİsmail Taylan, Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Demirbilek, kurum müdürleri,siyasi parti temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

Program; Gazi MustafaKemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve akabinde İstiklalMarşımızın söylenmesiyle başladı. Metem öğretmenleri “Öğretmenler GünüBelegeseli, Benim Adım Öğretmen ve Kutlama Mesajları” adlı video gösterilerinisundu. İlçemizde göreve yeni başlayan en genç öğretmen sıfatıyla Mehmet ZekiŞensöz konuşmasını yaptı.

Dazkırı Kaymakamı M.Beşir Nursaçan emekli öğretmenlerimizden Emine Arık ve Hasan Yavuz ‘a ŞerefBelgesi takdim etti. Adaylık sürecini tamamlayan Atahan Doyran, Damla Karaca,Bülent Demirci, Rabia Akyol, Naime Uğuz, Yeliz Özcan, Rıza Arman, Gamze Taş,Hayrunnisa Çelik ve Yeliz Armağan  yeminettiler. Metem öğretmenleri Muallim klip gösterimi ve müzik dinletisiyleprograma renk kattı. Alkim İlkokulu öğretmenlerinden Şevket Çetinel öğretmenadlı şiirini okudu. Alkim Ortaokulu müdürü Mutlu Güzel “Ağlama Yar ve YarimSenden Ayrıldı” adli türküleri seslendirdi.

Garnizon Komutanı MuratDirican, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan ve Cumhuriyet BaşsavcısıMuzaffer Demirbilek öğretmenler günü ile ilgili şiir, kompozisyon ve resimyarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi. Metem son sınıföğrencileri “Gizli Kamera Altında Kopya” isimli tiyatro gösterilerinicanlandırdı. Programın son bulmasıyla  Akşam programı için Dazkırı Belediye Kültürmerkezine geçildi.

Akşam Programı;Belediyemizin katkılarıyla düzenlenen yemek ile başladı. Slayt gösterileri iledevam eden programda  “EşiniziTanıyormusunuz?” adlı yarışma düzenlendi. Ahmet-Kübra Kaysal çifti düzenlenenyarışmada birinci oldu. Dazkırı Kaymakamı M. Beşir Nursaçan, Belediye  Başkanımız İsmail Taylan’a 24 kasımÖğretmenler günü programında yaptığı katkılardan dolayı plaket verdi. DinarH.E.M Konser grubu türküleri ve Kır Efeleri halkoyunları ekibi gösterilerindensonra program sona erdi.

 
20.02.2015 14:29:14
3163 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
DAVETİYE
29 Temmuz 2017 Cumartesi günü gerçekleştirece
 
UZMAN PSİKOLOG ÖZKAN ŞENOL İLE ‘’FARKINDA MISINIZ ‘’ SEMİNERİ
Dazkırı Belediyesinin katkılarıyla Dazkırı Halk Eğitim Merkezince düzenlenen
 
KÜLTÜR GEZİLERİMİZ ÇANAKKALE İLE BAŞLIYOR
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde ilçemizde yaşayan bütün
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 78