24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI
 
 
24 Kasım Öğretmenler günü ilçemiz Dazkırı’da gündüz programı Dazkırı İmam Hatip Lisesi ve Dazkırı İmam Hatip Ortaokulu işbirliği ile ve akşam programı ise Belediyemiz tarafından düzenlenen etkinliklerle kutlandı.

Alkim İlkokulu Eğitim ve Kültür Salonunda düzenlenen gündüz programına Dazkırı Kaymakamı Yavuz ARSLAN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Garnizon Komutanı Fedat KAZMA daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Program; Baş Öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat CEYLAN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Coğrafya Öğretmeni Mehmet ZİYAN "Öğretmen" adlı şiiri okudu. Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Atilla ŞEN ve öğrencilerinin hazırladığı "15 Temmuz Şehitleri ve Şehit Öğretmenler" adlı oratoryonun sunumu yapıldı. Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan ve ilçemizdeki öğretmenlerin seslendirmiş olduğu" Öğretmenler Mısra Okuyor" isimli videonun sunumu yapıldı. Kızılören Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Özge ÇINAR en genç öğretmen sıfatıyla konuşmasını yaptı.Bu ulvi göreve adım atmış öğretmenlerin yemin töreni Dazkırı Anadolu Lisesi Müdürü Ali KIPIR tarafından yaptırıldı.Emekli öğretmenlerden Mehmet YILMAZ ve Ömer SARI’ya hizmet ve şeref belgesi takdim edildi.


24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlenen öğrenciler arası resim, şiir ve anı dalında dereceye girenlerin ödüllerinin verilmesinin ardından program sona erdi.

Belediyemiz tarafından düzenlenen Akşam Programı Dazkırı Belediyesi Kültür
Merkezinde gerçekleştirildi.

Akşam programı; Belediyemizce düzenlenen yemek ile başladı. Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 24 Kasım Öğretmenler günü konuşmasını yaparak öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Konservatuar grubu tarafından seslendirilen şarkı ve türküler davetlileri coşturdu. Belediyemiz Halkoyunları Ekibi halk oyunları gösterilerini sundular. Ara ara yapılan hediye çekilişleri davetlileri heyecanlandırdı. Keyifli geçen gecenin ardından program sona erdi.
 
25.11.2016 10:15:47
1381 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
POLİS TEŞKİLATIMIZIN 173.YILI KUTLU OLSUN
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 173.Yıl dönümü olması münasebetiyle İlçe
 
AVUKATLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Avukatlar Günü sebebiyle İlçemizde faaliyet gösteren Avukatları
 
Dazkırı MYO 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Kokteyli
Afyon Kocatepe Üniversitesi Dazkırı Meslek Yüksek Okulu 2015 - 2016 Eğitim - Öğretim yılı açılışı 10 EYLÜL 2015 tarihinde, Meslek Yükseokulu bahçesinde Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Harun
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 43