AİLEMİZ BÜYÜYOR HİZMETLERİMİZ ARTIYOR
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 2019 yılına girmeden 2018 yılını değerlendirmek ve önümüzdeki yıllarda daha verimli çalışmalar yapabilmek için belediyemiz emekçileri ile bir araya geldi.

Belediyemiz emekçileri ile birlikte yemek yiyip sohbet eden Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN konuşmasında; “Biz kocaman bir aileyiz hep birlikte ilçemizi daha güzel ve daha gelişmiş bir ilçe yapabilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızı önümüzdeki yıllarda da arttırarak devam ettireceğiz. Çalışmalarımızı yaparken elimden geldiğince bütün emekçilerimizin haklarını korumaya ve daha iyi imkanlar sağlamaya gayret gösteriyorum. 2014 yılında göreve geldiğimizde tamamı 51 olan emekçi sayımızı şimdilerde İş-kur tarafından çalıştırılan 13 arkadaşımızda dahil 125’e ulaşmış olması ve bir gün dahi gecikmeden maaşlarının ödeniyor olması benim en büyük mutluluklarımdandır. Ne yazık ki bazı çevrelerde belediyemizde fazladan çalışan olduğu algısı yaratılmaya çalışılmaktadır. Buna en güzel cevap 5 yıl içinde gerçekleştirdiğimiz projelerimizle belediyemiz bu kadar çok projeyi gerçekleştirdiyse bunu güçlü emekçileri sayesinde yapmıştır. Şunu da ilçemizde yaşayan hemşerilerimiz biliyor ki sadece belediyemizin işlerini yapıp dışardan hizmet almamanın yanında ilçemizde bulunan bütün kamu kurumlarının işleri de bizim güçlü emekçi kardeşlerimizce yapılmaktadır. Biz bu birlikteliğimizi koruduğumuz sürece daha uzun yıllar ilçemize hizmet edip daha büyük projeleri gerçekleştirmeye devam etmenin yanında bu projelerimizden kaynaklanan istihdam ihtiyacını karşılamak için yeni çalışma arkadaşlarını aramıza kazandırmaya da devam ederek mutluluğumuzu paylaşacağız. Bu güzel duygu ve düşüncelerle 2019 yılının hepinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.” dedi.
 
31.12.2018 08:44:10
290 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
EMNİYET AMİRLİĞİ’NİN İFTAR YEMEĞİ
Emniyet Amirliği tarafından düzenlenen iftar programına Kaymakam Vekili Necdet UÇAR, Başkanımız
 
Belediyeden Eğitime Büyük Destek
2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle okul idarecileriyle Başkan İsmail Taylan’ın gerekli görüşmeleri sonucunda, okul eksikliklerini tespit ederek bu kapsamda;
 
KÜLTÜR GEZİLERİMİZİN İLK ETABI TAMAMLANDI
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın önderliğinde düzenlenen ilçemizde yaşayan bütün
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 54