ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MEZUNİYETİNDE İFTAR YEMEĞİ İKRAM ETTİK
 
 
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını tamamlanmasıyla 12 öğrenci mezun eden Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Belediye Düğün Salonumuzda düzenlenen mezuniyet töreninde belediyemizce iftar yemeği ikram edildi. Ramazan münasebeti nedeniyle iftar saatinde gerçekleştirilen programa; Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, İlçe Müftüsü, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenci Velileri ve mezun olan öğrencilerimiz katıldı.

Program saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. AİHL okul müdürü Osman DEMİR konuşmasını yaptı. Okul aile birliği başkanı Mustafa GÖKDEMİR’in konuşmasının ardından okul birincisi Ahmet HORSUNLU mezun öğrenciler adına konuşmasını gerçekleştirdi. AİHL 11. Sınıf öğrencilerinden Hakkı ARIKAN Kuran-ı Kerim Tilaveti verdi. AİHL öğrencilerinden Seher İNAN, Yaşar KAYIHAN ve Emre ÇEKİÇ ilahilerini söyledi. Ardından iftar yemeğine geçildi. İftar yemeği sonrasında Bayrak ve Kuran-ı Kerim devir teslimi yapıldı. Okul birincisi yaş kütüğüne mezuniyet levhasını çakarak öğrenci ve ailelerinin alkışlarını aldı.Başkanımız İsmail TAYLAN okul birincisini tebrik ederek plaket takdim etti. Okul Müdürü Osman DEMİR iftar ve mezuniyet programını düzenleyen Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Mezuniyet töreni iftar yemeği sonrasında mezuniyet belgelerinin takdimi ve kep atılmasıyla sona erdi. Başkanımız; mezun olan öğrencilerimizi tebrik ederek üniversite ve iş hayatlarında başarılar diledi.
 
1.6.2018 13:58:42
297 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Kuş Yemleme Çalışmaları
Dazkırı Belediyesinden bir ilk daha!.. Aşırı soğuk ve kar yağışı nedeniyle yiyecek bulamayan kuşlar için tüm Dazkırı geneli sokaklarında ve mezarlıkta yemleme çalışmaları
 
ÖĞRENCİLERİMİZ 3. KEZ BİLİM VE TEKNOLOJİ ZİRVESİNDE
12-14 Nisan 2018 tarihleri arasında ilçemiz Dazkırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik gezi
 
MEZARLIĞA ZİYARETE GELEN HEMŞEHRİLERİMİZİ KARŞILADIK
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Ramazan Bayramı arifesinde ebediyete intikal etmiş yakınlarına dua etmek için mezarlığa
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 56