ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ MEZUNİYETİNDE İFTAR YEMEĞİ İKRAM ETTİK
 
 
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılını tamamlanmasıyla 12 öğrenci mezun eden Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Belediye Düğün Salonumuzda düzenlenen mezuniyet töreninde belediyemizce iftar yemeği ikram edildi. Ramazan münasebeti nedeniyle iftar saatinde gerçekleştirilen programa; Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, İlçe Müftüsü, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenci Velileri ve mezun olan öğrencilerimiz katıldı.

Program saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. AİHL okul müdürü Osman DEMİR konuşmasını yaptı. Okul aile birliği başkanı Mustafa GÖKDEMİR’in konuşmasının ardından okul birincisi Ahmet HORSUNLU mezun öğrenciler adına konuşmasını gerçekleştirdi. AİHL 11. Sınıf öğrencilerinden Hakkı ARIKAN Kuran-ı Kerim Tilaveti verdi. AİHL öğrencilerinden Seher İNAN, Yaşar KAYIHAN ve Emre ÇEKİÇ ilahilerini söyledi. Ardından iftar yemeğine geçildi. İftar yemeği sonrasında Bayrak ve Kuran-ı Kerim devir teslimi yapıldı. Okul birincisi yaş kütüğüne mezuniyet levhasını çakarak öğrenci ve ailelerinin alkışlarını aldı.Başkanımız İsmail TAYLAN okul birincisini tebrik ederek plaket takdim etti. Okul Müdürü Osman DEMİR iftar ve mezuniyet programını düzenleyen Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

Mezuniyet töreni iftar yemeği sonrasında mezuniyet belgelerinin takdimi ve kep atılmasıyla sona erdi. Başkanımız; mezun olan öğrencilerimizi tebrik ederek üniversite ve iş hayatlarında başarılar diledi.
 
1.6.2018 13:58:42
355 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
DAZKIRI BELEDİYESİ 3.ALTIN ÖDÜLLÜ RAHVAN AT YARIŞLARI
Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ve bunu geleneksel hale getirdiğimiz önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi
 
KÜTÜPHANE HAFTASI KUTLANDI
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ve Başkan Yardımcısı Mehmet DOĞAN 53. Kütüphaneler Haftası
 
AŞURE GÜNÜMÜZ HAYIRLI OLSUN
Belediyemiz, halkımız arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşliği arttırmak için her yıl geleneksel hale getirdiği aşure günü etkinliğini gerçekleştirdi. Belediyemiz personelleri
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 239