BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNE ZİYARET
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Dazkırı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Harun CANSIZ, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Kemal Muhammet ERTEN ve Yüksekokulu Sekreteri Ahmet Orhan ÜSTÜN ile birlikte Nisan ayında Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğüne başlayan Prof.Dr. Mehmet KARAKAŞ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, yeni görevinde başarılar dilediler.

Görüşmede Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN belediyemiz tarafından yapımı devam eden yeni üniversite binası hakkında bilgi verip, Yüksekokulumuzun yeni yerine taşındıktan sonra açılması planlanan yeni bölümler hakkında istişarede bulunuldu.

Belediye Başkanımız ve Yüksekokulumuzun yöneticilerinin ziyaretinden memnun kaldığını belirten Rektörümüz ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
 
27.6.2019 14:19:12
433 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
EĞİTİME DESTEK DEVAM EDİYOR
Belediyemiz geçen yıl olduğu gibi 2016-2017 eğitim öğretim döneminde de okulların
 
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Dazkırı Belediyesi ve KOSGEB Afyonkarahisar Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katıldı.
 
Çamlık Parkı Açılışı
İlçemiz çamlık mahallesinde bulunan halk arasında Ergenekon Parkı olarak bilinen 04.05.2015 tarih ve 25 sayılı meclis kararı ile “Çamlık Parkı” ismi verilen alan, piknik alanı olarak
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 27