DAZKIRI’DA ÇANAKKALE RUHU
 
 
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferinin 104.Yıldönümü ve Şehitleri Anma programı ilçemiz Dazkırı’da Atatürk Anıtına çelenk sunularak gerçekleştirildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığımızın çelenklerinin sunulmasının ardından Alkim Konferans Salonunda düzenlenen programa geçildi.

Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan programa İlçe Kaymakamı Gökay İÇEN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Kamu Kurum ve Kuruluş amirleri, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri, gazilerimiz, sivil toplum kuruluşları, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Program akışı, Mustafa Kemal ATATÜRK ve Aziz Şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Hasan AÇIKGÖZ tarafından yapıldı. “Çanakkale Destanı” adlı video gösterimi yapıldı. Koro ve Şiir dinletisi yapıldı. Daha sonra Çanakkale Kahramanlarına Mektup okundu. Ardından 18 Mart Şehitleri Anma günü konulu resim ve Çanakkale Kahramanlarına konulu mektup yazma yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri verildi. Seyit Onbaşı Tiyatro gösterimiyle program sona erdi.
 
18.3.2019 13:52:10
2168 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
EMNİYET AMİRLİĞİ’NİN İFTAR YEMEĞİ
Emniyet Amirliği tarafından düzenlenen iftar programına Kaymakamımız Mehmet KEKLİK
 
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ilçemizde Belediye Meclis Üyemiz ve belediye personelimiz tarafından her eve karanfil dağıtılarak kutlandı.
 
DAZKIRIMIZ MEYDANINA KAVUŞUYOR
İlçemizin çok hızlı büyümesi ve gelişmesi ile birlikte ilçemiz merkezinde karmaşıklıklar meydana
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 50