DAZKIRI’DA HİÇBİR İŞİ YARIM BIRAKMIYORUZ
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 20 Yıl önce Hastane yapılması amacıyla başlanan fakat tamamlanamayan, daha sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne(AKÜ) devredilen binaların yapımı için AKÜ ile görüşüp binaların Belediyemiz tarafından yapılması ile ilgili protokolü AKÜ Rektör Prof. Dr. Mustafa SOLAK ile imzalamıştı. Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa SOLAK’ı makamında ziyaret ederek devam eden inşaatımız hakkında bilgiler verdi. Tamamlandığında 1200 öğrenci kapasitesine ulaşacak olan Dazkırı Meslek Yüksekokulu’nun tefrişi ile ilgili ihtiyaçların Afyon Kocatepe Üniversitesi(AKÜ) tarafından hızla tamamlanacağını belirten Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa SOLAK nazik ziyaretinden dolayı Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ‘a teşekkür etti.

Gerçekleştirilen ziyarette AKÜ Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Ömer GÜRCAN da hazır bulundu.
 
4.2.2019 09:03:00
1975 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Dazkırı Belediyesi Altın Ödüllü Rahvan At Yarışı
Osmanlı Süvari askerlerinin kullandığı atların yetiştiği; çok fazla at bulunmasından dolayı da tarihte verilen BOLATLI isminden de anlaşılacağı üzere bu toprakların bir simgesi de atlardır.
 
BELEDİYEMİZE SODEM’DEN ÖDÜL
Üyesi olduğumuz Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği(SODEM) tarafından düzenlenmiş olan 12-13 Mart tarihlerinde İzmir Seferihisar’da gerçekleşen ödül töreninde biz
 
Dazkırı Belediyesi Altın Ödüllü Rahvan At Yarışları
Osmanlı Süvari askerlerinin kullandığı atların yetiştiği; çok fazla at bulunmasından dolayı da tarihte verilen BOLATLI isminden de anlaşılacağı üzere bu toprakların bir simgesi de atlardır.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 63