DAZKIRI’DA İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI
 
 
Alkim Konferans Salonunda 2016 – 2017 Eğitim-Öğretim yılı münasebetiyle Dazkırı Kaymakam Vekili Fatih SAYAR ,Garnizon Komutanı Fedat KAZMA, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat CEYLAN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü M.Ertuğrul GÖLCÜ, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrencilerin katılımıyla İlköğretim Haftası kutlandı.

Program akışı; Atatürk Anıtı önüne çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Alkim Konferans Salonuna Geçildi.

Alkim Konferans Salonunda kutlanan program; saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ile başlamış olup, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat CEYLAN günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Alkim İlkokulu öğrencilerinden Sude Ceren ÇETE “Okula Dönüş”adlı şiirini okudu, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin hazırladığı slayt gösterisi izlendi, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden Ceren KARCI haftanın anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu video gösterisi izlendi, Alkim İlkokulu öğrencilerinden Beyza ÖZKAN “Yeni Ders Yılı”adlı şiirini okudu, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerinden Mevlüt TUĞRAL ve Nevriye DOĞAN özlü sözleri okudu, Alkim Ortaokulu korosu gösterilerini gerçekleştirdi ve daha sonra 4.sınıf öğrencilerinin 1.sınıf öğrencilerine Okula Hoşgeldiniz çiçeğini sunmasının ardından program sona erdi.
 
23.09.2016 12:15:30
1926 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Yaz Kur’an Kursları Kapanış Programı
Dazkırı İlçe Müftülüğünün Dazkırı Belediye Düğün Salonu’nda 25 cami ve Kur’an kursunun katılımıyla gerçekleştirdiği Yaz Kur’an Kursları Kapanış programına, Dazkırı Kaymakamı
 
MUHTARLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN
19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Mahalle ve Köy muhtarlarımız Belediye Başkanımız İsmail
 
KREŞİMİZDE AŞURE GÜNÜ
Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evimizde aşure günü etkinliği düzenlendi.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 75