DAZKIRI’LI KADINLAR SİNEMADA
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak yaklaşık 200 kadını sinemayla buluşturdu.

Gündüz Demet AKBAĞ’ ın oynadığı ‘Görevimiz Tatil’ gece ise Ahmet KURAL ve Murat CEMCİR’ in başrolünü paylaştığı ‘Ailecek Şaşkınız’filmini ücretsiz olarak seyreden kadınlar keyifli anlar yaşadı.

Sinema Salonunda Belediye Başkanımızın kadınlar günü kutlama videosu film öncesinde yayınlandı Belediye Başkanımız konuşmasında;

“Kıymetli Hanımefendiler; Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum.Bizleri büyük teveccüh göstererek görevlendirmeniz üzerinden 4 yılı geride bıraktık.Bu süre zarfında güzel olan ilçemizi daha da güzelleştirmek ve geliştirmek için elimizden geldiğince projeler üretip bu projelerimizin bir çoğunu hayata geçirdik.

Önümüzde ki bir yılda projelerini tamamladığımız
1-)Esentepe Mahallesinde konut alanında bulunan fakat meclis kararı ile yeşil alana aldığımız 10.000 m2 alanı park yaparak ilçemize en büyük yaşam alanı kazandıracağız.
2-)Yeniyol Mahallemizdeki eski belediye hizmet binasını ve önünde bulunan havuzu yıkarak ilçemize kent meydanı kazandıracağız.
3-)İlçemizin kanayan yarası haline gelen 20 yıla yakın zamandır atıl vaziyette olan hastane olarak yapılan daha sonraları A.K.Ü tahsis edilen binaları yapmış olduğumuz protokol ve projeler çerçevesinde tamamlayıp üniversitemizi buraya taşıyacağız.
4-)Yeşilyurt Mahallemizde bulunan halı sahanın yanındaki havuz alanını bitirmiş olduğumuz projeler kapsamında tamamlayarak önümüzdeki yaz yarı olimpik yüzme havuzu olarak hizmete sunacağız.
5-)Esentepe Mahallemizde kepez tepesi olarak bilinen alanda yapmış olduğumuz projeler kapsamında Güneş Enerjisinden elektrik üretip bu elektriği OEDAŞA satarak elde etmiş olduğumuz gelir ile önümüzdeki dönemde yaşlı konuk evi yapımı sağlayacağız.
6-)Projelerine başladığımız ilçemiz otogar ve tesislerini yıkarak yeni otogar ve tesislerin yapımına başlayacağız.

Elbette bu projelerimizi bir taraftan yaparken bir taraftan da başımızın tacı olan siz değerli hanım efendiler için sosyal ve kültürel etkinliklerimizi düzenlemeye devam edeceğiz.Bu kapsamda ilk önce Ankara, İstanbul ve Çanakkale’ye kültür gezileri düzenleyeceğiz.

Beni sabırla dinlediğiniz için teşekkür ediyor, Dünya Kadınlar gününüzü kutluyor, hepinize iyi seyirler diliyorum.”dedi.

Film esnasında ve film sonrasında ücretsiz mısır ve yemek ikramı yapıldı.

Kadınlar program sonrasında ise böylesine güzel ve keyifli bir etkinliği bizlerle buluşturduğu için Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’a teşekkür ediyoruz dediler.
 
8.3.2018 17:29:02
1214 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Hayvan Pazarı Kuruldu
Geçen sene ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz hayvan pazarımız bugün bayram yerinde yeniden kuruldu. Alıcı ve satıcı olan halkımıza duyurulur.
 
Dazkırı Belediyesi Altın Ödüllü Rahvan At Yarışı
Osmanlı Süvari askerlerinin kullandığı atların yetiştiği; çok fazla at bulunmasından dolayı da tarihte verilen BOLATLI isminden de anlaşılacağı üzere bu toprakların bir simgesi de atlardır.
 
Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf GÜNER’in Veda Ziyareti
Afyonkarahisar’daki 2 yıldır yürüttüğü Valilik görevinin ardından geçtiğimiz günlerde çıkan Valiler
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 70