Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan Dazkırı Belediyespor Antrenmanında
 
 
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan Afyonkarahisar Süper Amatör Lig çalışmalarına başlayan Dazkırı Belediyespor oyuncularının Dazkırı Stadyumunun bakım çalışmaları nedeniyle Dazkırı Belediye Halı sahasında gerçekleştirdikleri antrenman çalışmalarını ziyaret ederek Dazkırı Belediyespor Kulübü Başkanı Ali İhsan Bayık, Başkan Yardımcısı Vedat Uysal ve Teknik Direktör Fatih Bozbaş’dan bilgi aldı. Başkan Taylan yeni transfer oyuncularla ve bu sezon Dazkırı Belediyespor’u çalıştıracak olan Fatih Bozbaş’ın da görüşlerini alarak takımın durumunu yakından takip edeceğini belirtti. Takıma her türlü desteği vereceğini ifade etti. Dazkırı Belediyespor oyuncularıyla fotoğraf çektiren Belediye Başkanı İsmail Taylan teknik heyete ve futbolculara Afyonkarahisar Süper Amatör liginde başarılar diledi.

Dazkırı Belediyespor antrenmanını izledikten sonra Dazkırı Stadyum bakım çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı İsmail Taylan, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Dazkırı Belediyespor’a Transfer Olan Oyuncular Gökhan Eratan (Isparta Merkez Gençlik), Cabir Celil Bozkurt (Isparta Merkez Gençlik), Mehmet Can Topcu (Dinar Belediye Spor), Ceyhun Cengiz (Isparta Merkez Gençlik), Muhittin Altındöken ( Isparta Merkez Gençlik), Uğur Mustak (Denizli Kale Spor), Umut Demir (Nazilli Sanayi Spor), Mert Peker (Sarıgöl Gençler Birliği Spor), Mesut Çelik Isparta Gönen Spor.
 
20.02.2015 13:34:07
4692 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
İLÇEMİZİN KANAYAN YARASININ ÇÖZÜMÜNDE SONA GELDİK
Kocatepe Üniversitesine Dazkırı Meslek Yüksek Okulu olması amacı ile yıllar öncesinde tahsis
 
KREŞİMİZ 4.YAŞINA GİRDİ
22 Ekim 2015 Tarihinde hizmete başlayan Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evimiz 4.hizmet yılına girdi.
 
Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın Belediye Encümenimiz Mehmet DOĞAN ile birlikte ilçemizde bulunan üniversitenin taşınması ve yapılacak olan 66 konut projesinin görüşmeleri için
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 54