Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evi Yıl Sonu Etkinliği Programı
 
 
Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencilerinin hazırladığı yıl sonu etkinliği Programı Alkim Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Yıl Sonu Etkinliği Programına Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Belediye Meclis Üyelerimiz, Naciye İPEK, Levent DİKER, Yüksel ŞENOCAK, Alkim Alkali Kimya A.Ş. Müdürü Ünal ARIK, Sodaş Sodyum Sanayi A.Ş. Müdürü Necati DEMİRER, Öğrenci Velileri ve Halkımızın Katılımı ile gerçekleştirildi. Program Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz adına saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı.

Program akışı; “Hayat Bayram Olsa” adlı gösteri, “Minik Gelinler ve Damatlar ” adlı gösteri, “Şen Gemiciler” adlı gösteri, Burcu GÖREN Hocamızın hazırlamış olduğu “Hello Hello What İs Your Name” adlı gösteri, “Elma Kurtlarımız” adlı gösteri, “Step” gösterisi, “Yaramaz Fareler” adlı gösteri, gökkuşağı sınıfının hazırlamış olduğu “Son Verdim Kalbimin İşine” adlı gösteri “Slayt” gösterisi, öğrencilerimizin hazırlamış olduğu “Defile” gösterisi sunuldu.

Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Alkim Alkali Kimya A.Ş. Müdürü Ünal ARIK ve Sodaş Sodyum Sanayi A.Ş. Müdürü Necati DEMİRER öğrencilerimizi tebrik edip sembolik diplomalarını vermelerinin ardından program sona erdi.
 
03.06.2016 17:49:58
1385 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Cumhuriyet Savcısı Mehmet Karakaslının Veda Ziyareti
Dazkırı Cumhuriyet SavcısıMehmet KARAKAŞLI, veda ziyaretleri kapsamında Başkanımız İsmail TAYLAN’ımakamında ziyaret etti. İlçemizde görev yaptığı
 
Dazkırı’da Aşure Günü
"Şehrullahi'l-Muharrem" ayı dediğimiz, yani “Allah’ın ayı Muharrem” olarak bilinen Muharrem ayı, İlahi bereket ve feyzin, Rabbani ihsan ve keremin coştuğu ve bollaştığı bir
 
Belediye Başkanımızla Röportaj
Dazkırı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin hazırlayacağı dergi için
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 40