DAZKIRI BELEDİYESİ GÜLEN KORA KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİMİZİN 3. MEZUNİYET GECESİ VE İFTAR YEMEĞİ
 
 
Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evinin 3. Mezuniyet Gecesi; Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Jandarma Komutanı Fedat KAZMA, İlçe Emniyet Amiri Ramazan ÖNCÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet KÜÇÜK, Belediye Meclis Üyeleri, Alkim Alkali Kimya A.ş. Müdürü Ünal ARIK, İlçe Kurum amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Programın akışı; Belediyemiz tarafından düzenlenen iftar yemeği ile başladı. Ardından Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN konuşmasında; “Çok değerli misafirlerimiz Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evinin düzenlemiş olduğu 3. Mezuniyet törenine ve iftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Belediye Başkanı olarak göreve geldiğimizden bu güne pek çok proje ürettik ilçemizi geliştirmek, ilçemizi güzelleştirmek için bunların birçoğunu hayata geçirdik. Dört yılı geride bıraktık önümüzde on aylık bir süreç var bu on ayda yapmayı planladığımız ilçemize yarı olimpik yüzme havuzu kazandırmak, üniversite yapımı ve ilçemize 8600 m2 yeşil alanın kazandırma çalışmaları devam etmektedir. Dört yıl önce göreve geldiğimizde de söylemiştik bizim için en önemli olan geleceğimiz olan çocuklarımız çocuklar için yapılan her şey hem kutsaldır hem çok değerlidir. Elimizden geldiğince bu süreçte çocuklarımıza, öğrencilerimize, evlatlarımıza daha iyi imkanlar suna bilmek için çok gayret gösterdik ve bunda da bir nebze olsun başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Bunlardan bir tanesi de Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evi, 50 ye yakın öğrencinin eğitim aldığı ve 50 ye yakın ailenin faydalandığı kreşimizde elimizden geldiğince eğitim öğretim vermeye ve velilerimizin yükünü almaya çalışıyoruz bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Ayrıca bizim yaptığımız programlara Jandarma Komutanımıza, İlçe Emniyet Amirimize, Abdül Kerim Hocamıza, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürlerine, değerli yöneticiler her zaman yanımızdalar kendilerine teşekkür ediyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, mezuniyetimizin hayırlı uğurlu olmasını çocuklarımıza gelecekte başarılar diliyorum.” dedi.

Mezun olan öğrencilerimize diplomalarının verilmesi ve kep atma töreninin ardından programımız sona erdi.
 
4.6.2018 08:35:20
538 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
KREŞİMİZ 4.YAŞINA GİRDİ
22 Ekim 2015 Tarihinde hizmete başlayan Dazkırı Belediyesi Gülen Kora Kreş ve Gündüz Bakım Evimiz 4.hizmet yılına girdi.
 
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE ÇOŞKUYLA KUTLANDI
19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde çeşitli tören ve etkinliklerle kutlandı.
 
İLÇE TARIM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN İlçe Gıda
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 110