Dazkırı MYO 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Kokteyli
 
 
Afyon Kocatepe Üniversitesi Dazkırı Meslek Yüksek Okulu 2015 - 2016 Eğitim - Öğretim yılı açılışı 10 EYLÜL 2015 tarihinde, Meslek Yüksek okulu bahçesinde Yüksek okul Müdürü Doç. Dr. Harun CANSIZ, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Belediye Meclis Üyesi Mehmet DOĞAN, Yüksek okul Akademik - İdari personelleri ve Yüksek okulumuzda bu yıl eğitim görecek 1. sınıf öğrencilerimizin katılımlarıyla tanışma kokteyli düzenlendi.

Programın devamında Yüksek okul Müdürü Doç. Dr. Harun CANSIZ’ın açılış konuşmasıyla tanışma faslına geçildi. İlçemizden ve Başkanımızdan çok memnun olduğunu, Dazkırı MYO’nun Afyon Kocatepe Üniversitesinin en güzel okullarından biri olduğunu belirten Müdür CANSIZ “Okulun bulunduğu binanın belediyeye ait olmasından, gerekli yardımları esirgememesinden dolayı ve bugün bizleri kırmayıp kokteylimize katıldığı için Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca bu sene yeni açılan Yapı Denetim bölümüyle okulumuza ve ilçemize daha fazla öğrenci katılacağını ilerleyen zamanlarda yeni bölümlerin de açılacağının ve bu şekilde Dazkırı MYO’nun daha da büyüyeceğini ifade etti.

Müdür CANSIZ’ın konuşmasının ardından Başkan TAYLAN tüm öğrencilere hoşgeldiniz diyerek hepsiyle tek tek tanıştı. Öğrencilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulunan TAYLAN öğrencilerin sıkıntılarını dinleyerek, Belediye olarak elimizden gelen yardımı esirgemeyeceğimizi ve bir sıkıntı yaşandığında çekinmeden belediyeye müracaat edebileceklerini dile getirdi.
 
15.09.2015 11:21:08
1579 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Belediyemizde E – Belediye Dönemi Başladı
E-Belediye sayfamıza sitemizin sağ bölümündeki E-Belediye linkinden ya da http://online.dazkiri.bel.tr adresinden ulaşılabilir. E-Belediye uygulaması ile vatandaşlarımız
 
Dazkırı’ da Bayram Öncesi Mezarlık Temizliği
Dazkırı Belediyesi, Ramazan Bayramı nedeniyle artacak mezarlık ziyaretleri öncesi Dazkırı Mezarlığındaki temizlik ve bakım çalışmalarını tamamladı. Yaz ayları münasebeti ile
 
‘On Dakika Ara’ İsimli Tiyatro Oyunu Sahnelendi
‘On Dakika Ara’ isimli tiyatro oyunu Dazkırılı tiyatro severlerle buluştu.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 20