Dazkırı MYO 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Açılış Kokteyli
 
 
Afyon Kocatepe Üniversitesi Dazkırı Meslek Yüksek Okulu 2015 - 2016 Eğitim - Öğretim yılı açılışı 10 EYLÜL 2015 tarihinde, Meslek Yüksek okulu bahçesinde Yüksek okul Müdürü Doç. Dr. Harun CANSIZ, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Belediye Meclis Üyesi Mehmet DOĞAN, Yüksek okul Akademik - İdari personelleri ve Yüksek okulumuzda bu yıl eğitim görecek 1. sınıf öğrencilerimizin katılımlarıyla tanışma kokteyli düzenlendi.

Programın devamında Yüksek okul Müdürü Doç. Dr. Harun CANSIZ’ın açılış konuşmasıyla tanışma faslına geçildi. İlçemizden ve Başkanımızdan çok memnun olduğunu, Dazkırı MYO’nun Afyon Kocatepe Üniversitesinin en güzel okullarından biri olduğunu belirten Müdür CANSIZ “Okulun bulunduğu binanın belediyeye ait olmasından, gerekli yardımları esirgememesinden dolayı ve bugün bizleri kırmayıp kokteylimize katıldığı için Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Ayrıca bu sene yeni açılan Yapı Denetim bölümüyle okulumuza ve ilçemize daha fazla öğrenci katılacağını ilerleyen zamanlarda yeni bölümlerin de açılacağının ve bu şekilde Dazkırı MYO’nun daha da büyüyeceğini ifade etti.

Müdür CANSIZ’ın konuşmasının ardından Başkan TAYLAN tüm öğrencilere hoşgeldiniz diyerek hepsiyle tek tek tanıştı. Öğrencilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulunan TAYLAN öğrencilerin sıkıntılarını dinleyerek, Belediye olarak elimizden gelen yardımı esirgemeyeceğimizi ve bir sıkıntı yaşandığında çekinmeden belediyeye müracaat edebileceklerini dile getirdi.
 
15.09.2015 11:21:08
1803 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerinden
 
GELENEKSEL 4. AT YARIŞLARIMIZA BEKLİYORUZ
Bu yıl 4.sünü düzenleyecek olduğumuz Dazkırı Belediyesi Altın Ödüllü Rahvan At Yarışlarımız 13 Mayıs
 
BELEDİYEMİZE SODEM’DEN ÖDÜL
Üyesi olduğumuz Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği(SODEM) tarafından düzenlenmiş olan 12-13 Mart tarihlerinde İzmir Seferihisar’da gerçekleşen ödül töreninde biz
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 50