Doğudan Batıya Kardeş Belediyecilik Projesi
 
 
Doğudan Batıya Kardeş Belediyecilik Projesi Kapsamında Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA beraberinde heyet ile ilimizi ziyaret etti. Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA ve beraberindeki heyet saat 9:30 da Bayat ilçesinde karşılanarak Yeni Mahalle belediyesi ile Bayat Belediyesi kardeş belediye protokolü imza töreni yapıldı.
Saat 11:00 de Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA, P.M. Milletvekili Gürkut ACAR, Milletvekili Ahmet TOPTAŞ, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Evciler belediye başkanı Saim ÖZER, Bayat belediye başkanı Kadir ÜÇER ve Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı M.Melih SAVAŞ, İl Başkanı Yalçın GÖRGÖZ ve ilçe başkanlarının katıldığı bir basın toplantısı düzenlenerek Kardeş Belediyecilik hakkında vekillerimiz ve başkanlarımız sırayla söz alarak konuşma yaptı.
Basın toplantısı sonrasında saat 13:00’te Sultandağı belediyesi ile Tepebaşı Belediyesi saat 15:00’te Evciler Belediyesi ile Tepebaşı belediyesinin Kardeş Belediye protokol imza törenine geçilerek komşu ilçelerimizde kardeş belediye olma yolunda son adımı atmış oldular.
Saat 16:30’da Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA, P.M. Milletvekili Gürkut ACAR, Milletvekili Ahmet TOPTAŞ, Evciler belediye başkanı Saim ÖZER ve Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı M.Melih SAVAŞ, Sultandağı belediye başkanı Osman ACAR, İl Başkanı Yalçın GÖRGÖZ ve Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Mesude İNTEPE’yi belediyemizde ağırlandı. Halk TV muhabirlerinin de katıldığı programda bayan meclis üyeleri olarak Naciye İPEK ve M.Ege TOKER ALTIOK gazetecilere röportaj verdiler. Başkanımızın konuşmasından sonra Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA genel projelerden bahsederek halkımıza güzel günlerin teminatını verdi. Günün anısına Başkan TAYLAN sayın AĞBABA’ya plaket ve misafirlerimize hediyeler vermesiyle program sona ermiştir.
 
20.02.2015 14:31:10
2178 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Web Sitemiz Ulan İstanbul (Kanal D) Dizisinde Sahne Konusu Oldu
İlçemiz Dazkırı, sürekli güncellenen belediye web sitesi ile de gündeme geldi. 19 Ocak 2015 tarihinde ulusal kanallarımızdan Kanal D ‘de yayınlanan yönetmenliğini Murat Onbul’un,
 
KURBAN PAZARIMIZ KURULDU
Üç yıldır gerçekleştirmiş olduğumuz kurban pazarının bu yıl dördüncüsü kuruldu. Kurban
 
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI 94.YIL DÖNÜMÜ KUTLAMALARI
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama programı Atatürk Anıtına yapılan çelenk töreninde
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 48