Düğün Salonu Yeni Hali İle Hizmete Girdi
 
 
Dazkırı Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Amirliği ekiplerince Dazkırı Belediye Düğün Salonu; başlatılan tadilat ve yenileme çalışmalarının bitmesiyle, yapılacak düğün ve çeşitli organizasyonlar için hazır hale getirildi.
Tadilat ve yenileme çalışmaları kapsamında düğün salonunda; ic cephe boyası yapıldı, tavan bölümüne taş yünü ile asma tavan yapıldı, taban bölümü kırmızı ve beyaz granitler ile döşendi. Aydınlatma tesisatı değiştirilerek spot, flaş ve efekt lambaları takılarak sahneye led ışık döşendi. Tuvalet ve lavabolar yenilendi. Eski plastik sandalyeler, 500 adet konforlu kırmızı konferans salon sandalyeleri ile değiştirildi. Ayrıca yaz aylarında düğünlerin daha rahat bir şekilde yapılabilmesi için 4 adet salon klimasının yanında, dışarıdan sıcak hava ve toz girişini önlemek için salon giriş kapısına hava perdesi takıldı.
Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, meclis üyelerinden Mehmet Doğan ve Müyesser Ege Toker Altıok ile kullanıma hazır gelen Dazkırı Belediye Düğün Salonunu inceledi. Başkan Taylan düğün salonunun yenileme çalışmalarının çoğunun bittiğini dile getirerek projeksiyon cihazı ve perdesi ile güvenlik kameralarının takılacağını ve bunların yanı sıra halkımızın isteği doğrultusunda salonu masalı hale getirebileceğini ifade etti. Ayrıca gelecek yaz dönemine düğün salonunun yemekli olarak hizmet vermesinin planlanmakta olduğunu söyledi.
 
20.02.2015 13:15:52
3173 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
12 MART İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI
12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif ERSOY’ u anma programı Dazkırı Mesleki ve Teknik
 
DAZKIRI BELEDİYESİ ÜRETİYOR
İlimizin ismini aldığı Afyon bitkisinin ürünü olan haşhaş ilçemiz ve ilimiz genelinde eski yıllarda
 
Gazileri Anma Programı
Dazkırı Belediyesi yararına Belediye Meclis Üyeleri Naciye İPEK ve Mehmet DOĞAN’la birlikte Başkan İsmail TAYLAN’ın İzmir’e görüşmelere gitmesi dolayısıyla onun
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 54