FESTİVALİMİZİN 1.GÜNÜNDE DAZKIRI’MIZ ANKARA’LI AYŞE VE TAYFUN TUNÇ İLE COŞTU
 
 
Festivalimizin 1. Günün gündüz programında; Festivalimizin ve Adalet Parkının açılışı gerçekleşmişti.

Akşam programında ilk olarak Tayfun TUNÇ sahne aldı. İlçemize gelen misafirlerimizi ve Dazkırı’lı hemşerilerimizi coşturan Tayfun TUNÇ konserinin ardından Ankara’lı Ayşe sahne aldı. Ankara’lı Ayşe’nin sahne almasıyla ilçemizdeki coşku kat kat artarak zirveye ulaştı.

Ayrıca 22.30’da sahne alan Ankara’lı Ayşe konsere Afyonkarahisar’ın uluslararası yayın yapan tek Televizyon Kanalı olan Kanal 3 ekranlarından naklen yayınlandı.

Tayfun TUNÇ konseri sonunda Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN tarafından kendisine Rölyef Sanatı ile yapılmış portresini ve ilçemize has haşhaş ezmesini hediye etti.

Ankara’lı Ayşe’nin sahne almasıyla ilk parçasının sonrasında Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN sahneye çıkarak kendisine Dazkırı Halkı adına hoş geldiniz deyip yine Dazkırı Halkı adına çiçek takdim etti. Konser sonunda Rölyef Sanatı ile yapılmış portresini ve ilçemize has haşhaş ezmesini hediye ederek festivalimizin ilk günü sona ermiş oldu.

Festivalimizin bugünkü 2.gününde ilk olarak saat:18.30’da festival alanında ödüllü haşhaş sürtmesi(ezme) yarışması ve 19.30’da ödüllü yavaş bisiklet sürme yarışmaları gerçekleşecek. Ardından saat:21.00’de Aydanur, saat:22.30’da da Onur AKIN sahne alarak sizlerle olacak.

Onur AKIN’ın sahne aldığı 22.30’dan itibaren konser Kanal 3 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Kanal 3 Frekans Bilgileri; Uydu Adı: Türksat 3A Frekans:12641 Polarite: H (Yatay) Sembol: 30000 FEC: 2/3
 
30.7.2018 17:02:58
785 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Dazkırı Halk Kütüphanesi Bakım Çalışmaları
İlçemiz Alkim ilkokulu bahçesinde hizmet veren Dazkırı Halk Kütüphanesinde bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Bakım ve Onarım çalışmaları kapsamında kütüphane bina iç cephesi, dış
 
DAZKIRI 2. HALK BULUŞMASI
Daha önce 1.’si yapılan halk gününün 2.’sini 18.05.2017 tarihinde ilçemiz Kaymakam Vekili Necdet UÇAR başkanlığında, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ve ilçemizde bulunan kurum amirlerinin
 
FESTİVALİMİZE BEKLİYORUZ
4 yıldır yapmakta olduğumuz Sünnet Şölenimiz bu yıl Halı, Kilim ve Haşhaş Festivali olarak 27-28
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 39