GERİ DÖNÜŞ BAŞLADI
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 2014 yerel yönetim seçimleri öncesi seçilmesi durumunda seçim sonrası projelerini ve yapacağı işleri seçim beyannamesinde belirtmişti. Bunlardan bir tanesi de “İlçemizde daha önce bulunan fakat çeşitli nedenlerle kapatılan kamu kuruluşlarını (Bankalar gibi) sağlayacağımız nüfus artışı ve belediye desteği ile ilçemize geri kazandırmaktı.” İlçemizin gelişmesine kayıtsız kalmayan Halk Bankası Genel Müdürlüğü de 16.05.2018 tarihinde ilçemize personel görevlendirerek keşifte bulunmuştu. Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN görevli personeli ağırlamış ve ilçemizi gezdirmişti. Belediye Başkanımızın gelen personellere verdiği bilgiler ışığında olumlu rapor bildirilmesi üzerine 17.09.2018 tarihinde hizmete başlayan Halk Bankasını ziyaret eden Belediye Başkanımız çalışmaya başlayan personeller ile sohbet ederek Halk Bankasının ilçemize hayırlı olmasını diledi.
 
20.9.2018 08:25:43
569 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
ANTALYA ŞEHİRCİLİK FUARINDA DAZKIRI RÜZGARI
28-30 Mart 2018 tarihinde Antalya’da 8.düzenlenen Antalya City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarında ilk gününde damga vuran Dazkırımız
 
ORGANİZE SANAYİ BÖLGEMİZDE SONA DOĞRU
İlçemizde 1998 yılında kurulan fakat faaliyete geçirilemeyen Organize Sanayi Bölgemizde son iki yıldır Belediyemiz ve Özel İdaremizce yapılan girişimler sonucunda sona yaklaşıldı.
 
İL PROTOKOLÜMÜZDEN İLÇEMİZE BAYRAM ZİYARETİ
Bugün saat 12.00’da Belediye düğün salonumuzda gerçekleşen bayramlaşma programına; Önceki
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 23