HASTANEMİZİN EKSİKLERİ GİDERİLİYOR HİZMETLERİ GENİŞLİYOR
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN İlçe Devlet Hastanemizi ziyaret esnasında Hastane Müdürü ve Yöneticileri ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda eksikler tespit edilmişti. Acil Servis girişinin uygun olmayışı nedeniyle hastanemize sedye giriş çıkışı sağlanamamakta ve hiç yapılmayan Atatürk Büstünün Belediyemiz tarafından yapılması kararlaştırılmıştı.Belediyemiz personeli tarafından yapılan çalışmalar sonucunda kısa zamanda bu eksiklikler giderildi.

Ayrıca İlçemizdeki Devlet Hastanemize ayrıntılı kan bakma cihazımız ( Biyokimya) gelmiş olup; Kolesterol, Karaciğer Fonksiyon Testleri, Açlık Kan Şekeri, Tokluk Kan Şekeri, Kansızlık, Kan Hücre Sayımı ve Romatizma Tahlilleri yapılmakta olup vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN giderilmiş olan eksiklikleri yerinde inceleyerek; “Kendilerine sağlığımızı teslim edip, yaptıkları çalışmalarla da bizlerin sağlıklı bireyler olmasında temel bir güç ortaya koyan, sağlık hizmetlerinin ülkemizde en üst seviyeye çıkarılabilmesi için fedakarca çalışan ve sağlık alanında değerli katkılarda bulunan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın elimizden geldiğince her zaman yanlarında olmaya ve her türlü desteği vermeye hazırız”. dedi.
 
7.12.2018 16:01:17
1075 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
BELEDİYE BAŞKANIMIZ ANKARA’DAN GELEN MİSAFİRLERİ AĞIRLADI
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN T.B.M.M (Türkiye Büyük Millet Meclisi) Cumhuriyet Halk Partisi
 
Şerife Memiş Uçar Anaokulu Öğretmen ve Öğrencilerinin Başkanımız İsmail TAYLAN’a Teşekkür Ziyareti
Belediyemiz tarafından Şerife Memiş Uçar Anaokulu’na yapılan destek ve yardımlardan dolayı, Okul Müdürü Nihal KARACOŞKUN
 
YENİ İLÇE EMNİYET AMİRİMİZDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Dazkırı İlçe Emniyet Amir Vekili olarak atanan Komiser Yardımcısı Ramazan ÖNCÜ ve Karakol Amiri Mehmet CANGÜL Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 32