HEMŞEHRİLERİMİZDEN TÜRKÜ ZİYAFETİ
 
 
Geçtiğimiz kış aylarında Belediye Başkanımızı ziyaret edip, ilçemizde Müzik Sevenler Grubu oluşturmak istediklerini belirten, Mümtaz KARADAĞ, Ali ÜNEN, Mevlüt MERCAN ve Akarca köy muhtarımız Mustafa TEKER’den oluşan grup Belediye Başkanımızın ilçemiz düğün salonunda çalışacak ortam hazırlanması talimatı ile çalışmalarına başladı. 26 Haziran 2017 bayramın ikinci günü için Türkü Gecesi yapılması kararlaştırılmış ve gerçekleştirilmiştir.

Açılış konuşmasında Belediye Başkanımız; “Değerli hemşehrilerim, öncelikle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyor, Ramazan Bayramınızı kutluyorum. Dazkırı Müzik Sevenler Topluluğunun düzenlemiş olduğu türkü gecesine hepiniz hoş geldiniz. Dazkırı Belediyesi olarak ilçemizi geliştirmek için projeler üretmeye üretmiş olduğumuz projeleri de hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bunun yanında da ilçemizde sosyal ve kültürel etkinlikleri yapmaya veya yapanlara destek olmaya da gayret gösteriyoruz. Bu akşam da Dazkırı Müzik Sevenler Topluluğunun düzenlemiş olduğu gece için birlikteyiz. Böyle güzel bir gece düzenledikleri için kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, medeni cesaretlerinden dolayı hepsini kutluyor, iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

Belediye Başkanımızın konuşmasının ardından grup olarak ve tek tek türkülerini söyleyen Müzik Sevenler Topluluğu, geceyi sürpriz sanatçılar ile de renklendirerek sonlandırdı.
 
27.6.2017 13:27:54
185 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Hayvan Pazarı Kuruldu
Geçen sene ilkini gerçekleştirmiş olduğumuz hayvan pazarımız bugün bayram yerinde yeniden kuruldu. Alıcı ve satıcı olan halkımıza duyurulur.
 
Vergi Haftası
Vergi Haftası nedeniyle Başkanımız İsmail TAYLAN ve Meclis Üyeleri Dazkırı Mal Müdürlüğünü ziyaret edip vergi haftalarını kutladılar.
 
RAMAZAN KOLİSİ
Ramazan ayında iki yıldır olduğu gibi bu yılda Belediyemiz tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi