İLÇEMİZDE DOLU DOLU TİYATRO GÜNÜ
 
 
İlçemizde 21 Aralık Cuma günü 7’den 70’e herkes için farklı konuları içeren tiyatro oyunları sahnelendi. Ankara Orta Oyuncuları Tiyatro Ekibini ilçemize getirerek 09:00 – 13:00 saatleri arasında ilçemizde bulunan ilkokullar ve anaokullarına yönelik “Temiz Dişler Ülkesi” adlı tiyatro ile çocuklarımızı hem eğlendirdik hem de diş fırçalama alışkanlığını zevkli bir şekilde öğrenmelerini sağladık. Ayrıca tiyatro sonrasında çocuklarımıza birer sihirli diş fırçası dağıttık.

14:00- 17:30 saatleri arasında ise ilçemizde bulunan liseli öğrencilerimize “Ateşten Gömlek” adlı tiyatro sergilendi. Vatanımızın nasıl kurulduğu ve kurtarıldığını konu alan tiyatromuz ile gençlerimize ders verici bir şekilde keyifli zaman geçirmeleri sağlandı.

Saat 20:00 de ise halka açık ve ücretsiz olan“İnce Memed” adlı tiyatromuzu tiyatro sevenlerle buluşturduk. Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın belediyemiz ile ilgili işlerle görüşmelerde bulunmak için şehir dışında olmasından dolayı tiyatroya, İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN, Belediye Başkan Vekilimiz Levent DİKER, Cumhuriyet Savcımız Mehmet DOĞAN ve halkımızın katılımıyla İlçemizde keyifli bir akşam geçirildi.
 
24.12.2018 09:23:58
212 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
DAZKIRI BELEDİYESİ WHATSAPP’TA
İlçemiz halkına daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için çalışmalarımızı aralıksız
 
Çamlık Parkı’nı Büyütüyoruz
İlçemiz Çamlık Parkı’nda yapılan incelemeler sonucunda; ilçemiz ve çevre köy halkı için daha kullanışlı ve keyifli zaman geçirebilmelerini sağlamak adına
 
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Dazkırı’da Kutlandı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemiz Dazkırı’da da coşkuyla kutlandı. Cumhuriyet
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 78