İLÇEMİZDE DOLU DOLU TİYATRO GÜNÜ
 
 
İlçemizde 21 Aralık Cuma günü 7’den 70’e herkes için farklı konuları içeren tiyatro oyunları sahnelendi. Ankara Orta Oyuncuları Tiyatro Ekibini ilçemize getirerek 09:00 – 13:00 saatleri arasında ilçemizde bulunan ilkokullar ve anaokullarına yönelik “Temiz Dişler Ülkesi” adlı tiyatro ile çocuklarımızı hem eğlendirdik hem de diş fırçalama alışkanlığını zevkli bir şekilde öğrenmelerini sağladık. Ayrıca tiyatro sonrasında çocuklarımıza birer sihirli diş fırçası dağıttık.

14:00- 17:30 saatleri arasında ise ilçemizde bulunan liseli öğrencilerimize “Ateşten Gömlek” adlı tiyatro sergilendi. Vatanımızın nasıl kurulduğu ve kurtarıldığını konu alan tiyatromuz ile gençlerimize ders verici bir şekilde keyifli zaman geçirmeleri sağlandı.

Saat 20:00 de ise halka açık ve ücretsiz olan“İnce Memed” adlı tiyatromuzu tiyatro sevenlerle buluşturduk. Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın belediyemiz ile ilgili işlerle görüşmelerde bulunmak için şehir dışında olmasından dolayı tiyatroya, İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN, Belediye Başkan Vekilimiz Levent DİKER, Cumhuriyet Savcımız Mehmet DOĞAN ve halkımızın katılımıyla İlçemizde keyifli bir akşam geçirildi.
 
24.12.2018 09:23:58
314 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
LİSE MEZUNLARINA HEDİYE
İlçemizde bulunan lise son sınıf öğrencilerine mezuniyet hediyesi olarak powerbank (taşınabilir harici
 
BELEDİYEMİZİN EĞİTİME DESTEĞİ SÜRÜYOR...
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Alkim İlkokulunu ziyaret ederek yapılan yenilikleri inceleyip okul müdürü Kader BİROL ve öğretmenler ile görüştü.
 
Vakıf Evi Açılışı
Dazkırı Kaymakamlığı tarafından maddi durumu iyi olmayan aileler için yapılan Vakıf evi; Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ın da katılımıyla ihtiyacı olan aileye teslim edildi.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 51