İLÇEMİZİ İSTANBUL’DA TANITTIK
 
 
6-10 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar Marmara Dernekleri Federasyonu tarafından organize edilen Afyonkarahisar Tanıtım ve Turizm Günleri kapsamında Maltepe’de düzenlenen fuara İlçe Kaymakamlığımız ve Belediyemiz olarak ortaklaşa stant açıp katıldık. Belediye Başkanımızın yoğun programından dolayı Meclis Üyemiz Naciye İPEK Başkan Vekili olarak katıldı.

Afyonkarahisar’ı tanıtmak amaçlı düzenlenen organizasyonda biz de ilçemizi tanıtmak amaçlı Halı-Kilim ve Lavanta ürünlerimizle fuarda yer aldık. İstanbul ve çevresinden gelen tüm misafirlerimize hem ilçemizi hem de ürünlerimizi anlatarak “Dazkırı” ismini hafızalara kazıdık.

İstanbul Maltepe sahilinde düzenlenen Afyonkarahisar turizm ve tanıtım günleri ilk gün etkinlikleri ile ziyaretçilere açıldı. Orhangazi Parkında başlayan Afyonkarahisar Tanıtım Günlerinde Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, İlçe Kaymakamlıkları, İlçe Belediyeleri, özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının stantları yer aldı.

Afyonkarahisar Tanıtım günlerinin resmi açılışı Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Valimiz Mustafa Tutulmaz, Milletvekilleri Hatice Dudu Özkal ve Ali Özkaya, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Vali Yardımcısı Erhan Günay, Kaymakamlar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri, Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaşımızın katılımı ile 08.09.2017 Cuma günü Saat: 18.30’da gerçekleşti.

Afyonkarahisar'ı şehir dışında tanıtmak adına düzenlenen bu önemli organizasyonun açılışında başta Vali Yardımcısı Erhan Günay olmak üzere İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundular. Açılışa katılanlar açılış sonrasında ilimize özgün ürünlerin yer aldığı stantları gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

5 gün süren etkinliklerin ilk gününde Afyonkarahisarlı sanatçıların programı ile Halkoyunu ekiplerinin gösterileri gün boyu devam etti. Her gün ayrı bir konser gerçekleştirilen organizasyonda sanatçılar Behzat Uygur, Ferda Anıl Yarkın, Tayfun, Ferhat Göçer, Sinem, Özgün ve Kutsi sahne aldı.
 
12.9.2017 13:52:59
1506 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
İLÇE MÜFTÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Başkanımız İsmail TAYLAN, aslen Bursa’lı olup Erzincan’ın Tercan ilçesinden ilçemize 10.10.2017 tarihinde tayin olan İlçe Müftümüz İsmail GEREN’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Tıp Bayramı
Başkanımız İsmail TAYLAN ve Meclis Üyesi M.Ege TOKER ALTIOK tıp bayramı nedeniyle ilçemizdeki sağlık kuruluşlarını ziyarette bulundu.
 
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR VE ZİYARET
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN İlçemizde üç yıldır düzenlemekte olduğumuz Toplu Sünnet
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 35