İLK MAÇ ADALET PARKIMIZDA, FİNAL MAÇI KAPALI SPOR SALONUMUZDA
 
 

İlçemizde 24 Kasım ÖğretmenlerGünü kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen ve öğretmenler tarafındanoynanan okullar arası voleybol turnuvası 05.11.2018 tarihinde Adalet Parkımızdaoynanmaya başlandı. Final maçı ise Kapalı Spor Salonumuzda gerçekleşen voleybolturnuvasında Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi (AZTAL), Yüreğil Ortaokulu’nu3-2 yendi.

Çok çekişmeli geçen müsabakadaİlk sette takımlar birbirini tarttı ve ilk seti Yüreğil Ortaokulu 28 – 26kazandı. İkinci seti 25 -19 kazanan AZTAL, toparlanarak ikinci seti 25 – 15almasını bildi ve geriden gelerek durumu 2- 1 yaptı.

Maçtan kopmayan Yüreğil Ortaokuluise dördüncü seti 25 – 21 kazanarak maça ortak oldu. Karşılaşmanın final setiçok heyecanlı ve başa baş gitti. Son setin sonunda AZTAL 15 – 11 kazanarak birincilikkupasının sahibi oldu.

Final maçının öncesinde üçüncülükmüsabakasını Kızılören Ortaokulu kazandı ve takıma üçüncülük kupasını İlçe MilliEğitim Müdürü Mehmet KÜÇÜK verdi.

Turnuvada ikinci olan YüreğilOrtaokulu’na kupasını Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN verdi ve tüm sporcularıtek tek tebrik etti.

İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN deturnuvada şampiyon olan Ahmet Zübeyde Turba Anadolu Lisesi (AZTAL)’a birincilikkupasını verdi. Turnuvayı düzenleyen Milli Eğitim camiasını tebrik edenKaymakamımız Gökay İÇEN, müsabakaların zevkli geçtiğini dile getirdi.Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. 

Dazkırı Kapalı Spor Salonundaoynanan final karşılaşmasını İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet KÜÇÜK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü M.Uğur KARACOŞKUN, şube müdürleri, okulmüdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar ilgiyle izledi.


 
21.11.2018 13:35:21
564 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
İLÇE MÜFTÜLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR VE ZİYARET
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN İlçemizde üç yıldır düzenlemekte olduğumuz Toplu Sünnet
 
OKUL ÖNCESİ ŞENLİĞİ
Belediyemizin organize ettiği Okul öncesi Şenlik Belediye Düğün Salonu arkasında bulunan
 
BAŞKANIMIZ İL KOORDİNASYON TOPLANTISINA KATILDI
2018 Yılının üçüncü dönem il koordinasyon kurulu toplantısı Afyonkarahisar Valilik binasında
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 80