KÜLTÜR GEZİLERİMİZİN İLK ETABI TAMAMLANDI
 
 
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ın önderliğinde düzenlenen ilçemizde yaşayan bütün kadınlara yönelik Çanakkale Kültür Gezilerimiz tamamlandı. Bu kapsamda ilçemizde yaşayan ortalama 230 kadın gruplar halinde Belediyemizce düzenlenen turlarla Çanakkale’ye giderek, rehber eşliğinde Çanakkale’de bulunan şehitlikler, Aynalı Çarşı ve Truva Atı gezildi. Dönüş yolunda ise Ezine İlçesi ve Ayvalık Cunda Adası gezilerek gezimiz sorunsuz bir şekilde tamamlanmış oldu.

Çanakkale Kültür Gezimize katılan bütün kadınlar, böylesi güzel bir gezi ile bizleri buluşturduğu için Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’a çekmiş oldukları videoyu göndererek çok teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Mesajında; “Kültür gezimize katılan Dazkırı’mızın kıymetli hanımefendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Videoyu izlediğimde çok duygulandım ve ayrıca mutlu oldum. Hep birlikte daha güzel ve mutlu günler yaşayacağımızı umut ediyorum. Bundan sonra da ülkemizin çeşitli yerlerine kültür gezileri düzenlemeye devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bu gezimizde yanınızda olamadım bir daha ki gezimizde işlerimi ayarlayabilirsem ben de sizlere katılmayı çok istiyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde ilçemizde kadınlara özel kültür gezileri düzenleyeceğimizin sözünü vermiştik. Bu bağlamda ilk olarak Çanakkale kültür gezimizi tamamladık. Önümüzdeki aylarda Ankara, İstanbul, Konya, Bursa, Eskişehir, İzmir, GAP ve Karadeniz turları ile kültür gezilerimizi devam ettireceğiz.Tekrar hepinize en içten duygularımla teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.”dedi.
 
3.12.2018 17:28:04
561 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Videosu
24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Videosu
 
DAZKIRI’DA KADINLAR MATİNEDE COŞTU
Belediyemizce düzenlenmiş olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği kapsamında Kadınlar Matinesi
 
GÜLEN KORA KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
GÜLEN KORA KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 44