MUHTARLARIMIZIN GÜNÜ KUTLU OLSUN
 
 
19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Mahalle ve Köy muhtarlarımız Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında köy ve mahalle muhtarlarımızla, ilçemizde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi veren Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN aynı zamanda muhtarlarımızın sorunlarını dinleyerek, çözüm yolları üzerine bilgi alışverişinde bulundu.

Daha sonra Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Mahalle ve Köy Muhtarlarımız İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN’i makamında ziyaret ettiler.

Program Belediyemizce düzenlenen Adalet Parkımızda öğle yemeği ile devam etti. Düzenlenen öğle yemeğimiz; İlçe Kaymakamımız Gökay İÇEN, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, Belediye Meclis Üyelerimiz, İlçe Jandarma Komutanı J.Tğm.Hüseyin ÖZDOĞAN, İlçe Emniyet Amiri Gökmen GÜL, İlçe Özel İdare Müdürü Yunus KORKMAZ, Mahalle ve Köy Muhtarlarımızın katılımı ile gerçekleştirildi.

Yemek sonrası Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN Muhtarlarımızın gününü kutlayarak hediyelerini takdim etti. Ardından program sona erdi.
 
19.10.2018 16:10:56
412 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
ÇOCUKLARIMIZA YENİ OYUN PARKI
Barbaros Mahallesinde bulunan 144 Ada 35 Parselde kayıtlı taşınmaz, İlçe imar planında park
 
GAZİLERİMİZİN, AİLELERİNİN VE ŞEHİT AİLELERİNİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADIK
İlçe Kaymakamımız Mehmet KEKLİK, Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN, İlçe Jandarma Komutanı Fedat KAZMA, İlçe Emniyet Amir
 
Tıp Bayramı
Başkanımız İsmail TAYLAN ve Meclis Üyesi M.Ege TOKER ALTIOK tıp bayramı nedeniyle ilçemizdeki sağlık kuruluşlarını ziyarette bulundu.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 89