PROJELERİMİZE AVRUPA BİRLİĞİ’NDEN HİBELER YAĞACAK
 
 
Türkiye Belediyeler Birliği ile Romanya Belediyeler Birliğinin 01-04 Kasım 2018 tarihleri arasında birlikte düzenlemiş olduğu Uluslararası Kamu Hizmetleri Konferansına Türkiye’den 11 Belediye Başkanı ile birlikte Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN da katıldı. İlk olarak 1 Kasımda Bükreş’te bulunan Büyükelçiliğimizde görüşmelerde bulunuldu. Daha sonra yine Bükreş’te bulunan Romanya-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odasına ziyarette bulunuldu. Birinci günün son programı olarak Bükreş Büyükşehir Belediyesi ziyaret edildi. 2 Kasımda Braşov’da gerçekleştirilen Uluslararası Kamu Hizmetleri Konferansında görüş alışverişinde bulunuldu. 3 Kasımda gerçekleşen konferansında ise Belediyelerimizin Avrupa Birliği fonlarından hibe olarak yararlanabilmesi için taslak kardeş şehir eşleşmeleri yapıldı. Bu eşleşmelerin ardından E. İçişleri Devlet Bakanı ve Romanya Kamu Hizmetleri İşveren Örgütü Başkanı Sayın Florian DUDU, Romanya - Türkiye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tamer ATALAY ve Birlik Genel Sekreterimiz Sayın Salim ÇORUK arasında protokol imzalandı.

Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN “Ülkemizi ve ilçemizi böylesi önemli organizasyonda temsil etmekten gurur duydum. Elbette ülkemizin kaynakları ile ilçemize hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bu hizmetlerimizi daha ileriye taşımak için bulunduğumuz bu girişimlerin ardından Avrupa Birliğinden yaptığımız büyük projelere hibeler alarak ülkemizin ve belediyemizin bütçesini kullanmadan gerçekleştireceğiz.” dedi.
 
6.11.2018 14:11:48
218 Görüntüleme
 
Fotoğraflar
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI
19 Ekim 2015 günü Muhtarlar günü olarak belirlenmesinin uygun görüldüğüne dair yayınlanan genelgeye göre bu yıl 19 Ekim 2016
 
BELEDİYE BAŞKANIMIZ İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZLE DAZKIRI’NIN SAĞLINI GÖRÜŞTÜ
Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ilimize yeni atanan il sağlık müdürümüz
 
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Videosu
Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümü kutlamalarına katılamayan ve gurbetteki hemşerilerimizin kutlamaları izlemesi
 
 
Tüm Hakları Saklıdır.
DAZKIRI BELEDİYESİ
BAŞKAN
Başkan'ın Özgeçmişi
Başkan'a Mesaj
KURUMSAL
Belediye Meclisi
Belediye Encümeni
Etik Komisyon
Eski Başkanlar
Müdürlükler
E-BELEDİYE
Online Ödeme
Bölge Değerleri
İnşaat Maliyet Bedelleri
DAZKIRI
Giriş
Genel Tanıtım
Kuruluş
Tarihçe
Coğrafya
Ulaşım
Copyright © 2015 Dazkırı Belediyesi | dazkiri@dazkiri.bel.tr | www.dazkiri.bel.tr
Tasarım , Programlama : Bilgi İşlem Birimi 74