BELEDİYE BAŞKANIMIZ İSMAİL TAYLAN’IN 2. DÖNEMİ RESMEN BAŞLADI

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel Seçimler sonucunda %52 oy oranı ile 1750 oy alarak Cumhuriyet Halk Partisinden İsmail TAYLAN Dazkırı’da 2.kez Belediye Başkanı olarak seçildi.

5 Nisan 2019 Cuma günü Cuma namazına müteakip Başkanımız İsmail TAYLAN, seçilen meclis üyeleriyle birlikte İlçe Seçim Kurulundan mazbatalarını alarak belediye hizmet binamıza geçtiler. Belediyemiz önünde Belediye Başkanımız ve Meclis üyelerimizi binlerce hemşerimiz karşıladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okundu.

Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN konuşmasında ”Kıymetli Hemşerilerim 2. Dönemimizin başlangıcı olan Mazbata alım törenine hepiniz hoş geldiniz. Hepinizin bildiği gibi 5 yıl önce 30 Mart 2014 seçimlerinde Seçimleri kazanmış ve yine ilk haftanın Cuma günü 2014’te Cuma namazından sonra Mazbatamızı alıp ilk dönemimize başladık. O günden bugüne hiç kimseyi ayırt etmeden siyasi parti gözetmeden oy verdi vermedi demeden bütün hizmetlerimizi adaletli bir şekilde bütün hemşerilerimize gösterdik ve ilçemizin gelişmesinde büyümesinde daha da güzel bir ilçe olmasında çok gayret gösterdik. 31 Mart 2019 geçtiğimiz Pazar günü yapılan Yerel Yönetimler Seçimlerinde karnemizi aldık. Ben karnemizde şunu gördüm 30 Mart 2014’te %43 oy oranı ile 1395 oy almıştık şimdi ise 31 Mart 2019’ta 1750 oy ve %52’ lik oy oranı ile birçok hemşerimizin gönlünü fethettiğimizi gördük. Yaklaşık 355 oy %9 oy oranı artışı ile birçok hemşerimizin gönlünü fethettiğimizi gördük. İnşallah bundan sonraki günlerde önümüzdeki 5 yıllık dönemde de yine aynı şekilde ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek için çok güzel projeler yapmaya bunun yanında insanların gönlünün fethetmeye devam edeceğiz bundan hiçbir şüpheniz olmasın. Geçirdiğimiz seçim döneminde hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza, İlçe Başkanımız Önder ŞENYURT ’a, İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımıza ve gönüllü olarak gelip partimizde oturan seçim çalışmalarımıza katılan yoldaşlarımıza ayrıca çeşitli nedenlerle yanımızda olamasalar da gönülleri hep bizimle birlikte olan çok değerli hemşerilerime yine hiçbir zaman desteğini esirgemeyen eşim ve çocuklarıma teşekkür ediyor, saygılar sunuyor tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

Emekli İmam Osman ÖZ Hocamız tarafından dua okundu. Ardından Belediye personelleri adına Belediye Başkanımıza çiçek takdim edildi. Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN tebrikleri kabul etmesinden sonra halkımıza lokma ve meyve suyu ikramlarında bulunuldu

HABER YORUMLARI

Bu Habere Eklenmiş Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yaz