DAZKIRI’LI KADINLAR SİNEMADA

Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak yaklaşık 200 kadını sinemayla buluşturdu.

Gündüz Demet AKBAĞ’ ın oynadığı ‘Görevimiz Tatil’ gece ise Ahmet KURAL ve Murat CEMCİR’ in başrolünü paylaştığı ‘Ailecek Şaşkınız’filmini ücretsiz olarak seyreden kadınlar keyifli anlar yaşadı.

Sinema Salonunda Belediye Başkanımızın kadınlar günü kutlama videosu film öncesinde yayınlandı Belediye Başkanımız konuşmasında;

“Kıymetli Hanımefendiler; Öncelikle hepinizi saygıyla selamlıyorum.Bizleri büyük teveccüh göstererek görevlendirmeniz üzerinden 4 yılı geride bıraktık.Bu süre zarfında güzel olan ilçemizi daha da güzelleştirmek ve geliştirmek için elimizden geldiğince projeler üretip bu projelerimizin bir çoğunu hayata geçirdik.

Önümüzde ki bir yılda projelerini tamamladığımız
1-)Esentepe Mahallesinde konut alanında bulunan fakat meclis kararı ile yeşil alana aldığımız 10.000 m2 alanı park yaparak ilçemize en büyük yaşam alanı kazandıracağız.
2-)Yeniyol Mahallemizdeki eski belediye hizmet binasını ve önünde bulunan havuzu yıkarak ilçemize kent meydanı kazandıracağız.
3-)İlçemizin kanayan yarası haline gelen 20 yıla yakın zamandır atıl vaziyette olan hastane olarak yapılan daha sonraları A.K.Ü tahsis edilen binaları yapmış olduğumuz protokol ve projeler çerçevesinde tamamlayıp üniversitemizi buraya taşıyacağız.
4-)Yeşilyurt Mahallemizde bulunan halı sahanın yanındaki havuz alanını bitirmiş olduğumuz projeler kapsamında tamamlayarak önümüzdeki yaz yarı olimpik yüzme havuzu olarak hizmete sunacağız.
5-)Esentepe Mahallemizde kepez tepesi olarak bilinen alanda yapmış olduğumuz projeler kapsamında Güneş Enerjisinden elektrik üretip bu elektriği OEDAŞA satarak elde etmiş olduğumuz gelir ile önümüzdeki dönemde yaşlı konuk evi yapımı sağlayacağız.
6-)Projelerine başladığımız ilçemiz otogar ve tesislerini yıkarak yeni otogar ve tesislerin yapımına başlayacağız.

Elbette bu projelerimizi bir taraftan yaparken bir taraftan da başımızın tacı olan siz değerli hanım efendiler için sosyal ve kültürel etkinliklerimizi düzenlemeye devam edeceğiz.Bu kapsamda ilk önce Ankara, İstanbul ve Çanakkale’ye kültür gezileri düzenleyeceğiz.

Beni sabırla dinlediğiniz için teşekkür ediyor, Dünya Kadınlar gününüzü kutluyor, hepinize iyi seyirler diliyorum.”dedi.

Film esnasında ve film sonrasında ücretsiz mısır ve yemek ikramı yapıldı.

Kadınlar program sonrasında ise böylesine güzel ve keyifli bir etkinliği bizlerle buluşturduğu için Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN’a teşekkür ediyoruz dediler.

HABER YORUMLARI

Bu Habere Eklenmiş Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yaz