İLÇEMİZDE GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ

İlçemize 09.09.2017 tarihinde gelen ve 13.09.2018 tarihinde ilçemizden ayrılan İlçe Kaymakamımız Mehmet KEKLİK’in yerine 18.09.2018 tarihinde Gökay İÇEN göreve başlamıştır.

10.10.2017 tarihinde gelen ve 13.09.2018 tarihinde ilçemizden ayrılan İlçe Emniyet Amirimiz Ramazan ÖNCÜ’nün yerine 21.09.2018 tarihinde Gökmen GÜL göreve başlamıştır.

29.07.2016 tarihinde gelen ve 28.06.2018 tarihinde ilçemizden ayrılan İlçe Jandarma Komutanımız J.Asb.Kd.Bçvş. Fedat KAZMA’nın yerine 13.08.2018 tarihinde J.Asb.Kd.Bçvş. Halit KASAP göreve başlamış olup 01.09.2018 tarihinde vefat etmiştir. Sonrasında ilçemize atanan J.Tğm. Hüseyin ÖZDOĞAN göreve başlamıştır.

01.09.2015 tarihinde gelen ve 01.08.2017 tarihinde ilçemizden emekli olarak ayrılan İlçe Mal Müdürümüz Enver ATAY’ın yerine 07.06.2018 tarihinde Ufuk ÇOLAK göreve başlamıştır.

Belediye Başkanımız İsmail TAYLAN ilçemizde göreve başlayan ve ilçemizden ayrılan bürokratlarımızla karşılıklı ziyaretlerde bulunup görevlerinde başarılar diledi.

HABER YORUMLARI

Bu Habere Eklenmiş Yorum Bulunmamaktadır.

Yorum Yaz